DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH DRUŻYN AMATORSKICH WE WROCŁAWIU !
www.wrocbal.pl *** www.wrocbal.pl *** Zapraszamy na nową stronę rozgrywek. Nowy adres: www.wrocbal.pl ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! ! !

Kuźniki - Kaka Demona

Mecz na szczycie nr 1:

Z całą pewnością do meczy na szczycie będzie można zaliczyć wszystkie spotkania pomiędzy zespołami: Szpilmacherzy, Kaka Demona oraz Kuźniki. W pierwszym z nich padł remis 2:2. W dalszym ciągu punktu w 2 lidze nie zdobyły zespoły Capgemini sd&m oraz Gant Development a Żar Tropików wysoko poległ w starciu z Pracownią Project.

Capgemini sd&m w dalszym ciągu nie zdobył punktu w walce o mistrzostwo drugiej ligi WLPNS. Miejmy nadzieję, że już w najbliższym meczu przerwą złą passę. Tym razem doznali dość wysokiej porażki a katem okazali się Wrocławianie, którzy sześciokrotnie pokonali w tym dniu Przemysława Majtykę.

Tomasz Jasiński (nr 99) tym razem nie powiększył dorobku bramkowego

Wrocławianie - Capgemini sd&m 6:0

Kolejnym zespołem, który nie zdobył jeszcze punktu w drugiej lidze jest Gant Development. W swoim trzecim meczu ulegli drużynie Sportplus&Danrol aż 4:0 i tylko dzięki świetnym interwencjom swojego bramkarza nie zeszli z pola walki z dwucyfrowym wynikiem. To właśnie Dominik Janczy w pierwszej połowie był najlepszym zawodnikiem na boisku. Skapitulował tylko raz będąc całkowicie osamotniony w swoim polu karnym. W drugiej połowie jeszcze trzy razy musiał wyjmować piłkę z siatki.

Dominik Janczy po raz kolejny ratuje swój zespół przed utratą bramki

Sportplus&Danrol po raz pierwszy pokonuje bramkarza Ganta

Daniel Kupść w tym dniu zachował czyste konto

Dość niespodziewanie i bardzo wysoko przegrał Żar Tropików. Zespół, który uchodził za faworyta tego meczu został rozgromiony przez coraz lepiej grającą Pracownie Project aż 6:2. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem drużyny Dominika Gałęskiego 1:0 i wszystko wskazywało na to, iż Żar jest w stanie odrobić niewielką stratę. Tomasz Woźniakowski oraz Adrian Zasłonka byli jednak bezlitośni dla bramkarza Pawła Mieszkalskiego strzelając mu kolejne pięć bramek. Żar Tropików odpowiedział zaledwie dwiema, po których na listę strzelców wpisali się Jarosław Tanaś i Jakub Zybura.

Defensywa Pracowni Project

Pracownia Project - Żar Tropików 6:2 !

Cóż to był za mecz ! Zgromadzeni na El Stadio de la Kuźniki z całą pewnością nie mieli czego żałować. W meczu na szczycie pierwszej ligi spotkały się zespoły, które do tej pory nie straciły punktu. Po jednej stronie miejscowe Kuźniki po drugiej beniaminek Kaka Demona. Mimo przyjaznego nastawienia obu drużyn mecz był zacięty od pierwszych minut. W 10 min meczu bramkę na 1:0 dla "pomarańczowych diabłów" zdobył Dariusz Wilgos i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie na 2:0 podwyższył Michał Mirek jednak i ta bramka nie ostudziła zapału Kuźnik co zaowocowało bramką kontaktową Dariusza Szałeckiego. Kilka minut później potężnym strzałem popisał się Jarosław Chodorek dając wyrównanie Kuźnikom. Kuźniki - Kaka Demona 2:2.
   Z niecierpliwością czekamy na kolejne mecze na szczycie:
Kuźniki - Szpilmacherzy (25 maj)  i Szpilmacherzy - Kaka Demona (8 czerwiec).

(fot. pochodzi ze strony zespołu Kaka Demona)

Walka o piłkę toczyła się na każdym metrze boiska

Mariusz Kazimierski przygląda się grze swoich kolegów

Wyniki, tabele oraz lista strzelców - w zakładkach I i II ligi (kolumna po lewej stronie)